O nás

  • Na našom webe si môžete prezrieť a následne aj objednať všetky tovary pre Vašu reštauráciu, školské kuchyne, kaviarne, cukrárne, bary, pekárne, mäsiarstvo, nemocničné či firemné kuchyne a ďalšie typy veľkokuchýň. Ak nenájdete to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať, radi Vašu požiadavku splníme podľa predstáv... vyrobíme, čo si vymyslíte. U nás nájdete výrobky za zaručene najnižšie ceny a tej najvyššej kvality!

  • Cez výrobu jednoduchších, pasívnych prvkov, ako sú pracovné stoly, umývacie stoly, regály, skrine, sme prešli k vybudovaniu vlastného konštrukčného oddelenia na výrobu zložitejších atypických výrobkov.

  • V súčasnej dobe je našou prioritou výroba atypických výrobkov a výdajných liniek, ktoré obsahujú náš vlastný ucelený rad ako pasívnych, tak aktívnych prvkov (vyhrievaná a chladiaca technológia).

  • Pri výrobe sa snažíme predovšetkým o efektívne, pružné, kvalitné a rýchle riešenie zadanej zákazky. V neposlednom rade myslíme tiež na minimalizáciu nákladov dodržiavaním presných výrobných postupov našimi kvalifikovanými zamestnancami s použitím moderného výrobného zariadenia.

  • Jediným používaným materiálom pri výrobe je nerez oceľ 17.240 / AISI 304 / 1.4301 (matná - brus K240), tzv. potravinárska oceľ, ktorá nám umožňuje uspokojovať aj najnáročnejších zákazníkov.